Specjaliści w działaniu

|

Posiadamy doświadczoną kadrę informatyków i serwisantów. Jeśli poszukujesz firmy, która mogłaby w sposób kompleksowy zająć się obsługą informatyczną Twojej firmy - to jest to jesteś w idealnym miejscu. Zarządzanie bazami danych, konfiguracja i obsługa serwerów. Sprzęt komputerowy, drukarki, monitory, czytniki. Prowadzimy sprzedaż, serwis, naprawy i obsługę. Zapraszamy do kontaktu - w rozmowie dopytamy o Twoje potrzeby i przedstawimy Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.
Nasze numery telefonów znajdziesz w zakładce "Informacje/Kontakt". Zapraszamy.

Poznaj naszą pełną ofertę

Zobacz nasze serwisy

Serwis aptek

Wdrażamy, serwisujemy i srzedajemy program KS-AOW Kamsoft - najpopularniejszy w Polsce kompleksowy systemu wspomagania pracy aptek. Zobacz nasz portal serwisowy dla farmacji.

Dla medycyny

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną i rozliczeniami kontraktów z NFZ dla podmiotów ochrony zdrowia. Zobacz naszą ofertę w serwisie dla medycyny.

Urządzenia fiskalne

Jesteśmy autoryzowanym serwisem fabrycznym kas i drukarek fiskalnych firmy ELZAB. Posiadamy salon sprzedażowy z pełnym asortymentem wyposażenia dla każdego biznesu. Nasza oferta dostępna jest na stronie: www.polskiesalonyfiskalne.pl

Podpisy elektroniczne

Jako przedstawiciel stacjonarny i mobilny firmy EUROCERT oferujemy certyfikowane podpisy elektroniczne. Dowiedz się więcej o e-podpisie.

Powrót do strony głównej.

ZAPRASZAMY